Потурбуйтеся про здоров`я зубів ваших діток!

Дітки, які з дитинства привчені ходити до стоматолога на профілактичні огляди, будуть з віком ставитись до лікаря з довірою і, у випадку потрібних втручань у майбутньому, не будуть відчувати страх. Часто похід до стоматолога для дитини та її батьків стає надважливою подією. Головним завданням на шляху до огляду малюка у дитячого стоматолога є подолання страху та забезпечення позитивного настрою, тому хороший дитячий стоматолог – водночас і відмінний психолог. Наші лікарі завжди готові показати дитині інструменти та пояснити їхнє призначення в цікавій, доступній ігровій формі. Маленькі непосиди будуть в захваті від цікавих подарунків після лікування.

Перший візит до стоматолога повинен відбутись після прорізування першого молочного зуба, з метою профілактики виникнення проблем із зубами. Протягом першого візиту дитячий стоматолог в ігровій формі познайомиться з дитиною, розповість батькам, як правильно треба доглядати за зубами, допоможе у виборі засобів гігієни для ротової порожнини дитини, виявить фактори ризику розвитку захворювання зубів.

Молочні зуби. Чи потрібно за ними доглядати?

Молочні зуби мають схожу будову з постійними, в них є кореневі канали і нервово-судинні волокна (пульпа). Молочні зуби болять, як і постійні. Кожна група молочних зубів має свій вік. Це так закладено природою, що кожна група молочних зубів (різці-передні зуби, ікла, моляри-жувальні зуби) виростають і випадають у свій час.
Ближче до зміни молочних зубів на постійні, кореневі канали молочних зубів фізіологічно розсмоктуються , після чого випадає тимчасовий зуб. На його місці прорізується постійний.
За молочними зубами доглядати треба. Під кожним молочним зубом є зачаток постійного і уся інфекція від нелікованого тимчасового зуба може загрожувати зачатку постійного.
Молочні неліковані зубки болять не менше ніж постійні і можуть негативно впливати на здоров’я цілого організму дитини. Хронічна інфекція від нелікованих зубів може негативно впливати на ЛОР-органи (вухо, горло ,ніс), серцево-судинну систему, дихальну систему , травну систему. Дитина з хворими зубами має поганий апетит, відповідно в організм не надходять корисні речовини.